Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
a ty wiesz ? czy słyszałeś ? bo wiedzieć a słyszeć do dwie różne rzeczy!!!!!!  
Ostatnio edytowany 25 października 2013 r. o 15:51
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"(...) i naucz sie pisac PWENIAKU hehe   "(...)maluzenstwem i jeszcze maja dzieci to syf nie maluzenstwo zdradzali sie i teraz jeden aby winny???"     przyganiał kocioł garnkowi   he hehe hehehe ;]     Podaliście nazwisko sprawcy, a jak nazywa się "poszkodowany"
Ostatnio edytowany 25 października 2013 r. o 15:52
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
barakow juz dawno nie ma i naucz sie pisac PWENIAKU hehe     posklejalem wszystko do kupy wiec tak:kuzyn mial zone zona go zdradzila  z kuzynem , i odwrotnie dziewczyna go zdradzila z ofiara wiec o co sie bic kazdy skorzystal hehe ale co mnie irytuje to to ze oni sa maluzenstwem i jeszcze maja dzieci to syf nie maluzenstwo zdradzali sie i teraz jeden aby winny???
Ty sobie może lepiej posklejaj jakiś samolocik z gazety popaprańcu....byłeś świadkiem czegoś takiego o czym piszesz? Sądzę, że nie więc stań sobie przed lustrem, popatrz na swoją fałszywą gębę i pomyśl jakim jesteś pajacem. Przeczytałeś coś co nie jest prawdą i sprzedajesz to dalej...idź się leczyć. I panie wszechwiedzący podpisz się jeśli masz odwagę ( w co wątpię )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie martwie sie tak o ta ofiare bo ma lekkie uszkodzenia ciala, i jest z nim wszystko w porzatku. przestacie wypisywac juz glupoty, bo prawdy nie wiecie. Z Powazaniem Szpital.
6 ran kłutych to lekkie uszkodzenia ciała? czy Ty wiesz o czym piszesz? to nie jest skaleczenie Ktosiu ze Szpitala ( psychiatrycznego chyba )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Carrefour jest w belzycach
Właśnie że nie ma Carrefoura tylko jest Carrefour Expres a to całkiem inny formaty sklepu xD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie że nie ma Carrefoura tylko jest Carrefour Expres a to całkiem inny formaty sklepu xD
 W zwiazku z tym i co ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy Roksana i Monika są z siebie zadowolone że dwóch braci się mało nie zabili przez ich zdrady. Pewnie są dumne, tylko niech sobie uświadomią że to wszystko tylko przez ich wybryki. To one zmarnowały im życie i nie są warte żadnego z nich.To tylko wasza wina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy Roksana i Monika są z siebie zadowolone że dwóch braci się mało nie zabili przez ich zdrady. Pewnie są dumne, tylko niech sobie uświadomią że to wszystko tylko przez ich wybryki. To one zmarnowały im życie i nie są warte żadnego z nich.To tylko wasza wina.
Gowno warte kobiety i do tego dziwki jeszcze....tego kwiatu pol swiatu....kiedys to bracia zrozumieja....ze nie warto tak cierpiec przez ladacznice.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko wczesniej wszystkie belzyckie ploty trzeba by w parku zebrac,i wtedu pierdutut...w samo centrum!
O to by się przydało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gowno warte kobiety i do tego dziwki jeszcze....tego kwiatu pol swiatu....kiedys to bracia zrozumieja....ze nie warto tak cierpiec przez ladacznice.....
wkoncu ktos napisal cala prawde szacun
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do,, gościa '' człowieku słowa które piszesz pod anonimowo to możesz sobie w buty włożyć miej odwagę się podpisać wtedy będziesz gościem bo w tej chwili jesteś nic nie wartym pozerem któremu się wydaje że jeżeli będzie pisał coś co usłyszał z parkowej ławki to co bedzie poetą ha ha komik :-) a poza tym to niech każdy zajmie się swoją rodzina a obrażanie kogoś publicznie jest karalne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gowno warte kobiety i do tego dziwki jeszcze....tego kwiatu pol swiatu....kiedys to bracia zrozumieja....ze nie warto tak cierpiec przez ladacznice.....
  Szczera prawda,kobiety ktore pozwalaja walczyc o siebie sa nic nie wartymi dziwkami, trzeba bylo zdecydowac sie z ktorym facetem chce sie byc,a nie dopuszczac do tego co sie stalo miedzy bracmi.    
Do,, gościa '' człowieku słowa które piszesz pod anonimowo to możesz sobie w buty włożyć miej odwagę się podpisać wtedy będziesz gościem bo w tej chwili jesteś nic nie wartym pozerem któremu się wydaje że jeżeli będzie pisał coś co usłyszał z parkowej ławki to co bedzie poetą ha ha komik :-) a poza tym to niech każdy zajmie się swoją rodzina a obrażanie kogoś publicznie jest karalne
  Jestem gosciem, a ty kim jestes?? Co moze imponuje ci jak faceci sie o ciebie bija, zabijaja to szczyt twoich wymagan?? Smieszna jestes :D Facet ktory walczy o kobiete jest zalosny, ale kobieta ktora pozwala walczyc o siebie, bo nie moze zdecydowac sie ktorego wybrac, jest juz zwykla szmata, a szmata mozna tylko podloge zmyc. Tyle w temacie droga Patrycjo i zastanow sie w ktorej grupie spolecznej jestes, kobiet z kalsa, czy kobiet ktorymi sie zmywa podloge. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do,, gościa '' człowieku słowa które piszesz pod anonimowo to możesz sobie w buty włożyć miej odwagę się podpisać wtedy będziesz gościem bo w tej chwili jesteś nic nie wartym pozerem któremu się wydaje że jeżeli będzie pisał coś co usłyszał z parkowej ławki to co bedzie poetą ha ha komik :-) a poza tym to niech każdy zajmie się swoją rodzina a obrażanie kogoś publicznie jest karalne
  Kogo twoim zdaniem obrazono tu publicznie??? Wiesz ile kobiet w Polsce ma na imie Roxana lub Monika??? Moze ktoras z nich podszywa sie pod Patrycje i szuka tu usprawiedliwienia....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To że w tym głupim tytule jest ze poszło o zazdrość nie znaczy że akurat tak było i osoby postronne tylko mogą się domyślać co było przyczyną!! Śmieszna jest twoja osoba ja mam odwagę się podpisać pod swoją wypowiedzią. A gdyby napisali ze chodziło o zabawkę to co taka głupia osoba jak ty też by tak oceniała sytuacje mając informacje z plot i tego co jest w artykule :-) zastanów się trochę a twoje komentarze idą na policję bo nikt nie ma prawa obrażania kogoś publicznie!!! A szmaty szukaj w swoim otoczeniu :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O Boże ale chyba wiadome jest kogo dotyczy artykuł i ta konwersacja i nie wiem dlaczego osoby obce wypowiadają się na ten temat skoro to dotyczy tylko najbliższych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tej chwili widać kto ma tylko informacje wyciągnięte z plot ha ha bo jakies dewoty coś źle usłyszały potem jeszcze gorzej powtórzyły i teraz jakiś pajac myśli ze będzie gościem bo będzie filozofowal na temat klasy kobiet kiedy sam tej klasy nie ma ha ha to na co ja bym pozwoliła jest moja sprawa! i lepiej już zakończ pisanie komentarzy jak nie chcesz mieć kłopotów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie przestańcie już pier..... i pisać głupoty żali was bardziej jak mojego brata co leży w szpitalu bo jesteście żenujący jak kościelne kazanie księdza i myślicie jak będziecie to komentować to coś da jeśli macie twarz to jak wrócę do polski to niech każdy taki odważny co ma coś do napisani spotka się ze mną i wtedy porozmawiamy prosto w oczy a skoro nikt nie zna mojego brat tak jak ja, to do wszystkich apeluje JAPA CHAMY!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie przestańcie już pier..... i pisać głupoty żali was bardziej jak mojego brata co leży w szpitalu bo jesteście żenujący jak kościelne kazanie księdza i myślicie jak będziecie to komentować to coś da jeśli macie twarz to jak wrócę do polski to niech każdy taki odważny co ma coś do napisani spotka się ze mną i wtedy porozmawiamy prosto w oczy a skoro nikt nie zna mojego brat tak jak ja, to do wszystkich apeluje JAPA CHAMY!!!!!
po tym komentarzu widac wlasnie ze jestes taki sam jak twoj brat aby do bicia startowac rodzina idiotow ja pisze neutralnie a nie tylko zal mi twojego brata ale rowniez tego co siedzi za damski ch***
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie przestańcie już pier..... i pisać głupoty żali was bardziej jak mojego brata co leży w szpitalu bo jesteście żenujący jak kościelne kazanie księdza i myślicie jak będziecie to komentować to coś da jeśli macie twarz to jak wrócę do polski to niech każdy taki odważny co ma coś do napisani spotka się ze mną i wtedy porozmawiamy prosto w oczy a skoro nikt nie zna mojego brat tak jak ja, to do wszystkich apeluje JAPA CHAMY!!!!!
po tym komentarzu mozna stwierdzic ze jestes taki sam jak twoj brat aby do bicia startowac..rodzina idiotow pisze neutralnie ale nie tylko zal mi twojego brata ale rowniez tego co siedzi za damski ch***
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo to zle kobiety byly
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...